Kurumsal

Hakkımızda

Firmamız 2007 Yılında Mali Müşavirlik Ofisi olarak kurulmuştur.


Firmamız Vergi Danışmanlığı Finansal Analiz Yatırım Teşvik Danışmanlığı çalışmalarında bulunmuştur. 25 Yıllık tecrübenin bize vermiş olduğu bilgi birikimi ile Yatırım Teşvik Danışmanlığı konusunda yeni bir fikir oluşmasına katkı sağlamıştır. 

Bundan dolayı sektörün bize vermiş olduğu deneyim, pratiklik ve yeni bir vizyon ile Index Yatırım Teşvik firması kurulmuştur.

Misyonumuz

Şirketimiz, Hibe, Teşvik ve Desteklerin uygun şekilde alınmasını ve yönetilmesini misyon edinmiştir.

Şirketimiz, özel sektör firmalarına, kamu kurumlarına ve yeni girişimcilere en doğru planlama ile hizmet sunmaktadır. Büyüyen ve gelişen ekonomimizin yapı taşlarından olan özel sektör firmaları, kamu kurumları ve girişimcilere Hibe ve Teşvik, Yönetim, hizmetleri sunarak müşterilerimizin sağlıklı büyümelerine ve kurumsallaşmalarına yardımcı olmak amaçlanmaktadır. Söz konusu şirketlerde değer yaratacak, şirket verimliliğini ve performansını artıracak uygulamaları faaliyete geçirerek uzun ömürlü şirket yapısı oluşturmak ise misyonlarımızdan bir diğeridir.

Özde en temel misyonumuz ise: doğru, güvenilir ve etik değerlere uygun, çözüm odaklı danışmanlık hizmeti vermektir.

Vizyonumuz

Hibe ve Teşvik, Yatırım Danışmanlığı ve Yönetimi, S Hizmetleri konusunda bilgi, tecrübe ve uzmanlığımızın yanı sıra sektörel tecrübedeki bilgimiz ile birleşerek danışmanlığını yaptığımız şirketlerimizle birlikte iki tarafa da karşılıklı kattığımız değerlerin güven içinde eksikliğini gidermeyi hedeflemektedir. Şirketimiz, Devlet Destekleri Danışmanlık Hizmetleri Bölümü’nün fark yaratan hizmet ve sütunları örnek alarak ülkemiz firmalarının yurtiçi liderliğini ve entegratörlerini uluslararası pazarlara açarak gerek İndex Yatırım Teşvik Danışmanlığı markasına gerekse Türkiye menşeili şirketlerimize katma değer kazandırarak yoluna devam etmek isteğindedir.

En büyük vizyonumuz ise uzmanlık alanımız içindeki Hibe ve Teşvik, Yatırım Danışmanlığı ve Yönetimi, Sınai Mülkiyet Hakları, Eğitim ve Belgelendirme Hizmetleri alanında Türkiye’de seçkin kadroyla, kurum ve kuruluşlara etik değerler çerçevesinde danışmanlık alanında nitelikli hizmet üreten lider bir kuruluş olmaktır.

Index Yatırım Teşvik olarak;

Bilgi paylaşımını ülkenin gelişimi açısından önemli bulduğumuzu, genç dinamik gelecek kuşaklarımıza
milli gelir seviyesi yükselmiş bütçe açığı azalmış dışa bağımlılıktan kurtulmuş, Güçlü ve büyük bir Türkiye özlemlediğimizi sadece olaya Ticari olarak yaklaşmayıp çocuklarımızın yarınları için vizyon koymayı hedeflemektedir.

Ekibimiz

Belki tek tek ele alındığında sıradan gibi gözüken bütün bu işler, ortak bir amaç için çalışan ekip üyeleri sayesinde hiç de sıradan olmayan sonuçlar elde edilmesini sağlar.

TUNCAY KİRAZ

ŞİRKET ORTAĞI

HACER TOPKARA YILDIZ

ŞİRKET ORTAĞI

MELEK KURU

TEŞVİK DANIŞMANI

VEDAT ULUBAĞ

ŞİRKET ORTAĞI

Sorularınıza cevap bulmak, yolunuzda bir rehber olmamız için bize ulaşabilirsiniz…

©2023 | Index Yatırım Teşvik |